logo radia rdn TAR bluelogo radia rdn NS blue
 

Arkadio

To jest bardzo typowe dla tak zwanych Kościołów chrześcijańskich i kaznodziejów te dni dostarczać fałszywą wiadomość, że nie ma nigdzie na kartach Biblii. Jest znany jako "ewangelii sukcesu", a ... To jest bardzo typowe dla tak zwanych Kościołów chrześcijańskich i kaznodziejów te dni dostarczać fałszywą wiadomość, że nie ma nigdzie na kartach Biblii. Jest znany jako "ewangelii sukcesu", i to daje ludziom fałszywe wrażenie, że gdyby przyjąć Jezusa do swojego życia a potem wszystko, co jest nie tak w ich życiu będzie stały. Powiedzenie, a może słyszeliście, wygląda mniej więcej tak: "Jezus cię kocha i ma wspaniały plan dla Twojego życia." Problemem jest to, że jest to sprzeczne wszystko Pismo ma do powiedzenia o tym, jak to, co ludzie będą doświadczać raz są zapisywane i stać się na nowo narodzić. W Ewangelii Mateusza 10:22 czytamy: "Wszyscy ludzie będą cię nienawidzić mojego powodu, ale ten, kto stoi mocno do końca, ten będzie zbawiony." Oto Jezus Chrystus ostrzega tych, którzy za Nim, że reszta świata będzie Nienawidzę ich tylko dlatego, że stosować się do Jego imienia. W przeciwieństwie do głoszenia dobrobytu ewangelii, to z pewnością przyniesie więcej trudności w życiu, niż miałoby to miejsce, aby ją usunąć. Podobnie w Ewangelii Jana 15:19 czytamy: "Gdybyście byli na świat, to kocham cię jak własną Jak to jest, że nie są ze świata, ale Ja was wybrałem ze świata, dlatego.. was świat nienawidzi. " Ci, którzy zostali zbawieni "nie z tego świata" przez Boga i narodził się na nowo będą znienawidzeni przez świat, nie kochał. Dlatego, że ludzie głosić ewangelię dobrobytu na pierwszym miejscu jest tak, że "świat" będzie ich kochać, a nie ich nienawidzą. Wynika to z człowieka biorąc ewangelię Chrystusa i czyni w człowieku-centered niż Bóg-centered. To trwa cały ostrości off przynosząc chwałę Bogu i po prostu stara się dać ludziom wydobyć wszystko, co mogą z niego dla siebie. Powodem, dla którego ludzie kochają Ewangelia dobrobytu, ponieważ jest od świata, nie od Boga. Jak już przeczytać, że to, co jest od Boga, będzie znienawidzony przez świat. To dlatego, że ma potężne dzieło samego Boga, aby zapisać person.People się nabrać przekonania, że ​​powodem ktoś jest bogaty i ma duży dom i samochód, bo "służyć Jezusowi." W wyniku tych ludzi, którzy chcą więcej dla siebie zaczną "służyć Bogu", jedynym problemem jest to fałszywa wiara i fałszywe zawód. Biblia mówi, że nie miłujcie świata ani tych rzeczy, które na świecie, a ewangelia dobrobyt jest w bezpośredniej sprzeczności z tym nauczaniem. Nie wpaść w pułapkę ewangelii dobrobytu, zamiast czytać Biblię i zobacz co prawdziwa ewangelia ma do zaoferowania: życie duchowe i uzasadnioną relację z Bogiem, który jest Stwórcą nieba i ziemi.

O nas

Strona www.muzykadladucha.pl Muzyka gospel ma wielką i długą historię. Jeśli chodzi o wokalistów, te trzy osoby są ręce w dół jedne z najlepszych. Spójrz. Śpiewaków gospel są od wieków, błogosławiąc do uszu słuchaczy z potężnych słów i słodkie melodie. Muzyka gospel obejmuje wiele różnych stylów głosy i instrumenty, pozwalające na szerokiej gamy muzyki, aby pasowały do ​​tego konkretnego gatunku. Jednak jedna rzecz pozostaje taka sama z muzyką gospel, mimo swej różnorodności, która jest fakt, że muzycy gospel śpiewa z ewangelicznego orędzia w sercu każdego utworu. Oto 3 z największych wokalistek gospel.

Kontakt z redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a także przez profil MdD na Facebooku

Warto zobaczyć

M

gospel-box

festiwal-niepokalanow

klub-dobrej-muzyki

Trzeba odwiedzić

grajmy-chrzescijanskie-granie

muzyczne-dary

bosko-pl

muza-dei

Przyjaciele

dobre-media

chrzescijanskie-granie

strefa-chwaly

klub-dobrej-muzyki